Szyk paryżanek

Na czym polega? Paryżanki nie traktują mody śmiertelnie poważnie, nie jest dla nich obowiązkiem tylko wspaniała zabawą. Na pewno śledzą nowinki ale traktują je z przymrużeniem oka. Jeśli hitem są panterki, nie ubiorą się w tygrysie cętki od stóp do głów. Co najwyżej wezmą mały gadżet np. kopertówkę z kocim wzorem. Nie trzeba urodzić się nad Sekwaną, żeby poczuć ten styl.

 Zapomnij o kompletach – mieszaj!

Rzeczy drogie pomieszane z tanimi, wieczorowe i sportowe, counture z luzem ulicznego stylu. Taki jest właśnie paryski glamour. Francuski to wolne duchy nie znoszą kompletów. Idealnie jest jeśli wszystko jest w innej barwie i w różnym fasonie.

 Elegancka nie znaczy firmowa

Profesjonalny blask, obnoszenie się z bogactwem, paryżanka patrzy na to z politowaniem. Nie kupuje drogich rzeczy tylko dlatego, że mają metkę a dlatego że stawiają na jakość ciuchu. Co nie oznacza, ze w jej szafie nie zobaczysz bluzeczki ze sklepu z tanią odzieżą. Sprytnie łączy z drogimi markami. Ważne jest by wierzyć w swój talent stylistki, i próbować zmian, nowych zestawień.

 Zasady – są po to by je łamać

Tylko dzięki odważnym moda zmienia się i jest tak fascynująca. Eksperymentuj inni będą cię naśladować. Francuzki nie czczą żadnych ikon mody. I nie chętnie kupują to co ktoś pokazał na wybiegu.

Niezwykłe połączenia

  1. Dżinsy + sandały np. z brylancikami
  2. Spódnica ołówkowa + balerinki
  3. Sweterek z cekinami + męskie spodnie
  4. Koszula dżinsowa + diamentowy naszyjnik
  5. Wieczorowa sukienka + zwykłe sandałki bez palców
  6. Marynarka od smokingu + trampki
  7. Suknia balowa + kaszmirowy sweterek

© Copyright O kobietach 2024